دوج کوین در مقابل بیت کوین برنده خواهد شد

دوج کوین در مقابل بیت کوین برنده خواهد شد

ایلان ماسک ادعا می کند  که دوج کوین در صورت مقیاس گذاری  مقابل بیت کوین را شکست خواهد داد

ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، در پاسخ به یک توییت که دوج کوین را با بیت کوین مقایسه کرده بود ، اظهار داشت که اگر برخی تغییرات عمده در شبکه بلاک چین دوج کوین اعمال شود ، میم کوین مورد علاقه او به سادگی برنده این مبارزه خواهد بود.ماسک معتقد است زمان بلوک و اندازه بلوک دوج کوین باید ده برابر شود.

 

هم بیت کوین و هم این میم کوین الهام گرفته از Shiba Inu دارای محدودیت اندازه دلخواه بلوک 1 مگابایتی هستند. هر بلوک بزرگتر از این میزان فاقد اعتبار تلقی می شودبه همین ترتیب از آنجا که Dogecoin در ابتدا فقط به عنوان یک کپی برداری از الگوهای رفتاری از بزرگترین ارز رمزنگاری شده ایجاد شد ، تعجب آور نیست.

با این حال ، میم کوین به گونه ای طراحی شده است که زمان معامله سریع تری نسبت به بیت کوین دارد. ماینرهای دوج کوین به جای هر 10 دقیقه، در هر دقیقه بلوک های جدید استخراج می کنند، اما ظاهراً این میزان هم برای این میلیاردر رضایت بخش نیست.

ایلان ماسک همچنین قصد دارد کارمزد تراکنش های دوج کوین هم تا 100 برابر از آنچه اکنون هست کمتر شود؛ به عقیده وی این بهبودی می تواند جذابیت این ارز رمزنگاری شده را برای ترید دو چندان کند.روز 15 می (25 اردیبهشت) متوسط کارمزد تراکنش های دوج کوین معادل 1.59 دلار بوده است که 824 درصد بیشتر از سه ماه قبل می باشد.

همچنین ایلان ماسک در یک توییت مجزا، ادعا می کند که ایجاد یک کوین شخصی کار پرزحمتی است هرچند اذعان داشته است که در صورتی که دوج کوین نتواند انتظارات وی را برآورده کند، پذیرای این ایده خواهد بود.

منبع: u.today

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =