آیا قیمت اتریوم تا فوریه به 2000 دلار خواهد رسید؟


سرمایه گذاران انتظار دارند قیمت اتریوم قبل از ماه مارس به 2000 دلار برسد ، دلیل آن چیست؟

24 ساعت گذشته ، برای رمزارزها ساعات سختی بوده. اصلاح کوتاه مدت اتفاق افتاد که باعث شد بیشتر دارایی ها روند نزولی را در پیش بگیرند. اتریوم تا 1732 دلار پایین آمد. تا زمان نگارش این مطلب ، بازار تاحدودی توانسته است در مسیر بهبود قرار گیرد.

در این بین ممکن است اتریوم درگیر بازار گاوی شود، چرا که احساسات صعودی در بازار تا پایان فوریه (اوایل اسفند) وجود دارد.

نمودارهای منتشر شده از سوی پلتفرم تحلیلی Skew ، نوسانات به دست آمده از اتریوم برای اولین بار از 29 نوامبر سال 2020 (نهم آذر ماه) یک سیگنال مثبت است که از نوسانات ضمنی نشان داده شده است.

از نظر ضخامت حجم تحقق یافته، بیشتر از انتظارنشان داده شده است، واین موضوع به این خاطر است که بازار اتر (ETH) در حال حاضر بیش از حد انتظار نوسانی است. چنین شرایطی ممکن است به نفع قیمت های نقطه اتریوم باشد؛ اما سایر علائم نشان دهنده احساس مثبت در بازار است.

افزون بر این ، خریداران سود خود را در آپشن های اتریوم در چند پلتفرم مهم معاملاتی در سطوح نزدیک به بالاترین سطح ثبت شده تثبیت کرده اند.

نزدیک به 30 ٪ از سرمایه گذاران انتظار دارند که Ethereum قبل از پایان ماه فوریه از مرز 2000 دلار عبور کند.

استفاده از احساس موجود در بازار می تواند به عنوان یک نیروی محرک باشد ، در طی چند ساعت آینده اتریوم مقاومت 1820 دلاری را برگرداند و به این ترتیب حرکت صعودی این رمزارز از سر گرفته شد. باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی شاهد چه تغییراتی در روند حرکت قیمت اتریوم خواهیم بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =