عملکرد اتریوم بهتر از بیت کوین خواهد بود

عملکرد اتریوم بهتر از بیت کوین خواهد بود

بانک جی پی مورگان: عملکرد اتریوم بهتر از بیتکوین خواهد بود

بانک سرمایه گذاری جی ‌پی مورگان گزارشی با عنوان “چرا اتریوم عملکرد بهتری دارد؟” منتشر کرد. تحلیلگران در این گزارش نوشتند: “در روزهای اخیر، یکی از تحولات جالب توجه در بازار رمزارزها، عملکرد بهتر اتریوم نسبت به سایر رمزارزها بوده است.”

بانک جی ‌پی مورگان با اشاره به اینکه بیتکوین “بیشتر از آنکه یک ارز باشد، یک کالای کریپتویی است”، گفت که “اتریوم ستون فقرات اقتصاد بومی کریپتو است و بنابراین بیشتر به عنوان یک ابزار مبادله عمل می کند.” سپس تحلیلگران اظهار داشتند که اتریوم در بلندمدت از بیتکوین بهتر عمل می‌کند.

با این حال، این بانک همچنین اشاره کرد که پادشاه رمزارزها از سد رونق مالی غیرمتمرکز عبور کرده است، که به نظر میرسد بر اساس رشد کند ارزش کل قفل شده در پروژه‌های مختلف، به اوج خود رسیده است.

بانک جی ‌پی مورگان در این گزارش توضیح می دهد که چرا عملکرد اتریوم بهتر از بیتکوین خواهد بود. “شواهدی از نقدینگی قابل انعطاف بیشتر، اعتماد کمتر به بازار مشتقات برای انتقال، و پایه تقاضای اساسی با دوام تر” از دلایل اصلی این بانک برای عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیتکوین ذکر شده است.

روز گذشته، اتریوم پیش از آنکه کمی افت کند، به رکورد قیمتی جدید در سطح ۲,۷۳۵ دلار رسید، اما به نظر میرسد رشد بیت کوین متوقف شده است که میتواند به دلیل کاهش شدید دامیننس آن باشد که در حال حاضر در کف چند ساله قرار دارد.

منبع: u.today

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 5 =