مدیر ارشد سابق بانکداری آمریکا در بایننس آمریکا

مدیر ارشد سابق بانکداری آمریکا، مدیرعامل بایننس آمریکا می شود

مدیر ارشد سابق بانکداری آمریکا، مدیر عامل بایننس آمریکا می شود

برایان بروکس ، مسئول سابق بانکداری ایالات متحده آمریکا، مدیرعامل جدید بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده در جهان، در ایالات تحده آمریکاه خواهد شد.

بر اساس اعلامیه روز سه شنبه ، بروکس جایگزین کاترین کولای مدیر عامل فعلی Binance آمریکا خواهد شد، و این امر از اول ماه مه 2021 اعمال خواهد شد.

پیش از این بروکس رئیس تیم حقوقی Coinbase ، به دلیل تلاش های مستمر خود برای ارائه وضوح نظارتی و قانونی، به عنوان یک چهره برجسته در صنعت رمزنگاری ظهور کرده است. بروکس که در جامعه به عنوان “اولین کنترل کننده fintech” و “Crypto Comptroller” شناخته می شود ، از مه 2020 تا ژانویه 2021 به عنوان کنترل کننده ارز فعالیت می کرده است.

مدیرعامل و بنیانگذار صرافی بایننس ، چانگ پن ژائوChangpeng Zhao، گفت که با ادامه توسعه Binance US ، تخصص و دانش Brooks بسیار ارزشمند خواهد بود.
ژائو در ادامه افزود:

“برایان یک رهبر شایسته است و دارای ترکیبی از تجربه بی نظیر در خدمات سنتی مالی ، دولتی و صنعت دارایی های دیجیتال است. توانایی Binance US در جذب مدیر اجرایی با استعدادی مانند برایان، نشان دهنده قدرت پلتفرم آن است. “

بروکس در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال گفت که اولویت های وی در Binance US شامل تبدیل صرافی به عنوان یک رقیب قوی برای Coinbase و همچنین تقویت تعهدات آن برای پیروی از مقررات است.

بروکس گفت:

 “ما در اوج پذیرش جریان اصلی فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال توسط افراد ، موسسات و دولتها هستیم. من مشتاق همکاری نزدیک با مشارکت کنندگان صنعت و سیاست گذاران برای ایجاد یک چارچوب نظارتی پایدار هستم که آمریکایی ها را قادر می سازد از مزایای مالیات غیرمتمرکز برای نسل های بعدی بهره مند شوند. “

Binance شرکت خود در ایالات متحده را در سپتامبر 2019 راه اندازی کرد. دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو قرار دارد و خود را به عنوان یک شرکت جداگانه از مبادله جهانی Binance معرفی می کند ، در حالی که هر دو توسط Zhao تأسیس شده اند.

منبع: cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هفت =