تحلیل رایگان روزانه بیت کوین 11 بهمن 1399

تحلیل رایگان روزانه بیت کوین 16 بهمن 1399

تحلیل فاندامنتال (بنیادی)بیت کوین

  16/بهمن/1399 – FEB/4/2021

بیت کوین از امروز تا چهار سال دیگربرابر 37 درصد قیمت حاضر آن رشد خواهد کرد.
بیت کوین در یک روند صعودی چشمگیر قرار دارد و بیش از هر سرمایه دیگری که در بازار جهانی وجود دارد ، ROI (نرخ بازگشت سرمایه) برای سرمایه گذاران به ارمغان آورده است. تنها در مدت چهار سال تا به امروز ، این ارزدیجیتال(رمزارز) پیشرو 37برابر در بازار پیشرفت داشته است.
در اینجا ما یک فلش بک به گذشته را خواهیم داشت و در آن بررسی می کنیم که ما از آن زمان به بعد چقدر پیشرفت کرده ایم و در صورت ادامه این روند صعودی ، قیمت بیت کوین در آینده تا چه اندازه می تواند افزایش یابد.
“قیمت بیت کوین از فوریه 2017 بازدهی معادل 37 برابر داشته است”
بیت کوین مانند سایر دارایی ها نیست. بیشترین شباهت ها را با طلای فیزیکی دارد ، و فقط در فضای مجازی می توان آن را یافت. دارایی رمزنگاری شده به صورت دیجیتالی رمزگذاری شده است به طوری که عرضه آن فقط به 21 میلیون واحد BTC محدود می شود.
این نادر بودن دیجیتالی، سرمایه گذاران را بر آن داشته است که دارایی خود را به عنوان یک مانع در برابر تورم در نظر بگیرند ، درست مانند نقشی که طلا برای قرن ها ایفا کرده است. اما وقتی صحبت از بیت کوین به میان می آید، طلا را تقریباً از هر لحاظ پشت سر می گذارد، روند صعودی این رمزارز جوان به مراتب بهتر از بازارهای دیگر ، حتی فلزات گرانبها است.

در واقع ، فقط در طی چهار سال ، بیت کوین 37 برابر رشد کرده است . نمودار زیر که صبح امروز 04 فوریه/16بهمن ترسیم شد است ، افزایش 36 برابری را ذکر می کند ، اما 1000 دلار دیگر به عنوان قیمت به این مقاله اضافه شده است.

تحلیل روزانه بیت کوین 16 بهمن

تحلیل روزانه بیت کوین 16 بهمن

 

چهار سال پیش از این تاریخ ، بیت کوین در بازگشت از پایین بازار خرسی خود و به پایین 20،000 دلار زیر 1000 دلار معامله می شد. اما ، جایی که بعداً می رود ، می تواند بسیار تکان دهنده باشد.
” مسیر فعلی که Cryptocurrency در پیش گرفته است به معنای افزایش بهای آن است ”
در یک زمان ، بیت کوین عملاً بی ارزش بود. چهار مرحله دیگر اقدام قیمت بیت کوین نیز منجر به بازده 53 برابر ، 37 برابر و 125 برابر شده است. چرخه های هاوینگ هر بار شرکت کنندگان جدیدی را به خود جذب می کند.
چهار سال به عنوان مقیاس انتخاب شد است ، زیرا هر چند مرتبه هاوینگ یا نصف شدن پاداش ماینینگ یا بلوک انجام می شود. این رویداد در کد اصلی بیت کوین تعبیه شده است و سازوکار میزان ماینرهای BTC را در این بازه های زمانی منظم به صورت برنامه ریزی شده کاهش می دهد.

نمودار روزانه بیت کوین 16 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین 16 بهمن

این یک مکانیسم جادویی است که این رمزارز را را بسیار جالب تر از طلا می کند. در بازارهای گاوی طلا ، معدن کاران با افزایش بهره وری و تولید ، اونس بیشتری از این فلز گرانبها تولید می کنند و بازار را با عرضه بیشتر و بیشتر تحت فشار قرار می دهند. در نهایت عرضه برای تأمین تقاضا کافی است و حرکت رو به عقب می رود.
با بیت کوین ، هنگامی که تقاضا شروع به افزایش می کند ، عرضه به نصف کاهش می یابد و باعث می شود قیمت به صورت تصاعدی افزایش یابد و سهمی شود. این حرکت نمایشی همان چیزی است که سرمایه گذاران بیشتری را به خود جذب می کند و دقیقاً همان چیزی است که دوباره شاهد آن هستیم.
نرخ بازده فعلی طی چهار سال 37 برابر است. در چهار سال آینده چگونه خواهد بود؟
جواب این سوال با توجه به شواهد و تجاربی که به دست آمده هست مطمئناً مثبت خواهد بود.

ارائه شده توسط تیم تحلیلی دارا صدهزاری
منبع: cointelegraph.com

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *