FTX تقریباً 3.1 میلیارد دلار به 50 طلبکار برتر خود بدهکار است

FTX تقریباً 3.1 میلیارد دلار به 50 طلبکار برتر خود بدهکار است

صرافی ارزهای رمزنگاری شده FTX بیش از 3 میلیارد دلار به 50 طلبکار برتر خود بدهکار است.

بایگانی از فصل 11 روند حمایت از ورشکستگی آن در روز شنبه نشان داد که مبلغی به طلبکاران ناشناس بدهکار است که بزرگترین آن کمی بیش از 225 میلیون دلار است. طبق این پرونده، 10 طلبکار برتر آن چیزی کمتر از 1.45 میلیارد دلار است. در مجموع، تقریباً به 3.1 میلیارد دلار رسید. در لیست نامی ذکر نشده است.

در این بایگانی آمده است که فهرستی از بستانکارانی که 50 بزرگترین ادعای بدون وثیقه را در اختیار دارند باید در دادرسی فصل 11 یا فصل 9 ثبت شود. با این حال، تاکید کرد که مبالغ ذکر شده در معرض بررسی بیشتر است.

در این بایگانی آمده است: «فهرست 50 برتر بر اساس اطلاعات بستانکاران موجود در حال حاضر بدهکاران است، از جمله اطلاعات مشتری که قابل مشاهده است اما در حال حاضر در دسترس نیست. ‘تحقیقات بدهکاران در مورد مبالغ ذکر شده، از جمله پرداخت هایی که ممکن است انجام شده باشد اما هنوز در دفاتر و سوابق بدهکاران منعکس نشده است، ادامه دارد.’

پیش از این، یک پرونده نشان می داد که شرکت ممکن است بیش از یک میلیون طلبکار داشته باشد.
FTX حدود دو هفته پیش برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرد و چیزی بین 10 تا 50 میلیارد دلار دارایی و بدهی و همچنین بیش از 100000 طلبکار را ذکر کرد. گزارش فایننشال تایمز می گوید که FTX تنها 900 میلیون دلار دارایی نقدی در مقابل 8.9 میلیارد دلار بدهی در آستانه ورشکستگی داشت. پرونده‌های قبلی «شکست کامل کنترل‌های شرکتی» در شرکت را برجسته کرده‌اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *