گری‌اسکیل ۲٬۵ میلیارد دلار آلت کوین خریداری کرده است

گری اسکیل 2.5 میلیارد آلت کوین خرید

شرکت سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل-Grayscale Investments، یکی از زیرمجموعه‌های گروه بزرگ دیجیتال کارنسی-Digital Currency Group به مدیریت باری سیلبرت-Barry Silbert، اعلام کرد ۲٬۵ میلیارد دلار آلت‌کوین در یک روز خریده است و در تاریخ ۲۷ اپریل ۴۵٬۵ میلیارد دلار دارایی دیجیتال دارد.

گری اسکیل
گری اسکیل 2.5 میلیارد آلت کوین خرید

داده‌های سرویس تجزیه و تحلیل Bybt نشان می‌دهد طی هفته گذشته گری‌اسکیل مقادیر زیادی از رمزارز های استلار(277،931) ، MANA (102،183) ، LINK (34،506) ، بت (78،014) و سایر آلت کوین را خریداری کرده است.

گری اسکیل 2.5 میلیارد آلت کوین خرید
خرید 2.5 میلیارد آلت کوین توسط گری اسکیل

گری اسکیل به دنبال دامپ بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و اتریوم کلاسیک (ETC)

‌ دارایی‌های گری اسکیل عمدتاً آلت‌کوین هستند، داده‌های تجزیه و تحلیلی نشان می‌دهد که این شرکت مقادیری از بیت‌کوین و اتریوم خود را فروخته است و و در طی هفته اخیر و 24 ساعت گذشته به ترتیب 251 BTC و 35 BTC از موجودی خود کم کرد.

این شرکت همچنین با فروش 6951 اتریوم در ماه گذشته ، 1519 در هفته گذشته و 217 اتریوم در 24 ساعت گذشته ، از کل دارایی های اتریوم خود خلاص شده است.

روزگذشته، ایلان ماسک- در جریان بحث و گفتگو با دیو پورتنوی-Dave Portnoy- فاش كرد که بیت‌کوین‌های خود را نفروخته است. علی‌رغم این‌كه گفته می‌شود تسلا در سال جاری پس از اختصاص ۱٬۵ میلیارد دلار به بیت‌کوین، ۱۰ درصد این بیتکوین‌ها را فروخته و سود هنگفتی از این فروش بدست آورده است.

منبع : u.today

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =