ایلان ماسک از حمایت دوج کوین دست خواهد کشید

عدم حمایت از دوج کوین توسط ایلان ماسک

عدم حمایت از دوج کوین توسط ایلان ماسک


ایلان ماسک: اگر نهنگ های دوج کوین حساب های خود را خالی نکنند از حمایت این رمز ارز دست خواهم کشید.

ایلان ماسک در گفتوگویی اذعان داشته است به منظور کمک به این رمزارز پر حاشیه و تبدیل آن به واحد پولی اینترنت دوج کوین را از نهنگ هایی که از دارندگان عمده ی این رمز ارز هستند خریداری خواهد کرد.

مدیر عامل شرکتهای اسپیس ایکس و تسلا که ماه گذشته توانست جف بزوس بنیانگذار آمازون را پشت سرگذارد و به تنهایی ثروتمند ترین فرد جهان تبدیل شود

روز گذشته در چندین توئیت به انتقاد از نهنگ هایی پرداخت که عمده رمزارز دوج کوین را هولد کرده اند پرداخت.

او که از حامیان اصلی دوج کوین است و چندی پیش از این رمز ارز به عنوان رمزارز مردم یاد کرده بود و همچنین گفته بود که می خواهد دوج کوین را به واحد رسمی پول اینترنت تبدیل کند.

او دیروز در توئیتهایی گفت که نهنگ های دوج مشکل اصلی این رمز ارز هستند

و اگر آنها دارایی خود را کاهش دهند قطعاً این رمز ارز یکی از رمزارزهای اصلی او خواهد شد، و اگرآنها حسابهای خود را خالی کنند از حمایت کامل او برخوردار خواهند شد.

آمار ها و بررسی کیف پول های دیجیتال نشان می دهد که تنها 16 حساب کاربری بالغ بر 49% از کل دوج کوین ها که 128 میلیون واحد هست را در اختیار دارند،

کمی بیش از 36 میلیون که ارزشی بالغ بر 2 میلیارد دلار می باشد. 19 حسای کاربری دیگر 25 درصد از این رمز ارز را در اختیار دارند،

این بدان معناست که 20 نفر بیش از نیمی از کل این رمز موجود را در اختیار دارند، با این فرض که کیف پول ها متعلق به افراد جداگانه ای باشد.

و در انتها ایلان ماسک نهنگ ها را تهدید کرد که اگر حساب های خود را خالی نکنند و دوج کوین هایشان را نفروشند به حمایت خود از دوج پایان خواهد داد.

شایان ذکر است که تنها پس از حدود یک ساعت از انتشار سخنان ایلان ماسک قیمت رمز ارز مربوطه با ریزش 20 درصدی مواجه شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =