معرفی سه آلتکوینی که از پتانسیل رشد خوبی برخوردارند

معرفی سه آلتکوینی که از پتانسیل رشد خوبی برخوردارند

معرفی سه آلتکوینی که به عقیده “تایلر سووپ” در آینده نزدیک پتانسیل رشد خوبی دارند.

تایلر سووپ (Tyler Swope) تریدر و اینفلوئنسر حوزه ارزهای رمزنگاری از سه آلتکوین با ارزش بازار اندک نام می برد که به اعتقاد وی همزمان با اصلاح گسترده بازار، می توانند حرکتی خلاف جهت جریان داشته باشند.

به گزارش پرسون، سووپ در ویدئوی جدید، به 201000 دنبال کننده کانال یوتیوب خود می گوید که در حال بررسی پلتفرم Bao Finance (BAO) امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است.

او می گوید که این آلتکوین با توجه به ادامه روند پیشرفت آن، ارزش سرمایه گذاری را دارد. سووپ در ادامه می افزاید که BAO اکنون می تواند به عنوان وثیقه برای معاملات اسپات در صرافی مشتقات رمزنگاری FTX استفاده شود.

دومین آلتکوین در لیست وی، Deus Finance (DEUS) است که یک بستر توکنیزه سازی است که به کاربران اجازه می دهد مشتقات و دارایی های واقعی مانند سهام و کالاها را در بستر اتریوم معامله کنند.در 48 ساعت آینده Deus به طور رسمی پلتفرم معاملات غیرمتمرکز خود را راه اندازی می کند. شما قادر خواهید بود صدها سهام، فارکس و ارزهای رمزنگاری منتخب را در xDai بدون محدودیت زمانی معامله کنید. “

سووپ معتقد است که با راه اندازی یک پلتفرم مقیاس پذیر مصنوعی توسط این پلتفرم، کل ارزش قفل شده 39 میلیون دلاری آن رشد خواهد کرد.

آخرین آلتکوین مورد نظر این تحلیلگر پلتفرم دیفای Non-Fungible Yearn (NFY) است. به گفته این اینفلوینسر معروف، این پلتفرم با “دریافت NFT ها و استفاده از آنها در فضای دیفای، امکانات و فرصت های موجود در بخش های فرعی توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را گسترش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =