Luna به رتبه 29 بازار ارز های دیجیتال رسید

luna به رنک 29 ارز های دیجیتال رسید

Luna به رتبه 29 بازار ارز های دیجیتال رسید

انجمن Terra پیشنهاد های 3568 و 4159 را تصویب کرده است که 1.2٪ مالیات را برای تراکنش های زنجیره ای LUNC و USTC در شبکه Terra Classic معرفی می کند. همچنین بایننس حداقل مبلغ برداشت، حداکثر مبلغ برداشت و هزینه های برداشت را برای LUNC و USTC از طریق شبکه Terra Classic بررسی و اصلاح خواهد کرد.
مطابق با حاکمیت Terra، پیشنهادات برای تغییر پارامتر مالیات از مقدار فعلی آن از 0 به 0.012 (1.2٪) ایجاد می شود. این مالیات برای همه ارزهای موجود در زنجیره اعمال خواهد شد، از جمله LUNC وUSTC.
انتظار می رود پس از ارائه پیشنهاد، سوخت مالیاتی در تاریخ 20/09/2022 در ارتفاع بلوک ترا کلاسیک 9،475،200 فعال شود. پس از اتمام مالیات، سپرده ها و برداشت های LUNC و USTC از طریق شبکه Terra Classic به روش زیر تحت تأثیر قرار می گیرند:
سپرده ها:

تراکنش ها قبل از رسیدن به بایننس توسط شبکه Terra Classic مشمول مالیات می شوند. موجودی پس از کسر مالیات 1.2% توسط شبکه به حساب بایننس شما واریز می شود.
برداشت ها:

کاربران مبلغ برداشت را منهای هزینه های برداشتی که توسط Binance و 1.2% کسر مالیات توسط شبکه دریافت می کنند، دریافت خواهند کرد.

معاملات نقطه ای و مارجین برای LUNC و USTC، و همچنین خدمات مربوطه در Binance Earn (به عنوان مثال، Binance Staking، Binance Savings)، تحت تأثیر این مالیات مالیات قرار نمی گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =