پشتیبانی Magic Eden از پلی گان

Magic Eden پشتیبانی NFT را به شبکه پلی گان گسترش می دهد

Magic Eden پشتیبانی از تجارت توکن‌ های غیرقابل تعویض در شبکه پلی گان را اضافه کرده است، حرکتی که توانایی آن را برای کار با پروژه‌ های بازی در شبکه افزایش خواهد داد. این شرکت به جای آنکه صرفاً به عنوان مکانی برای معاملات NFT عمل کند، می‌خواهد حوزه بازی ‌های بلاک چین در حال ظهور در پلی گان را گسترش داده و بر روی آن سرمایه‌ گذاری کند.

Magic Eden بزرگترین بازار NFT درشبکه سولانا از نظر حجم معاملات است. در اوایل سال جاری، این پروژه چند زنجیره ای شد و برای اولین بار در ماه آگوست بازار خود را بر روی بلاک چین اتریوم منتشر کرد.

پلی گان اکنون سومین بلاکچینی است که مجیک ادن پس از Solana و اتریوم ادغام کرده است. پلی گان ، یک زنجیره جانبی اثبات سهام که به موازات اتریوم اجرا می شود، امکان تراکنش های ارزان تری را برای برنامه های مبتنی بر اتریوم فراهم می کند.

با استفاده از پلی گان ، تیم Magic Eden اشاره کرده است که می تواند از توسعه دهندگان بازی که می خواهند NFT  ها را ادغام کنند، پشتیبانی کند. “Zhuoxun Yin” یکی از بنیانگذاران Magic Eden گفت: با توجه به محبوبیت Polygon در بین توسعه دهندگان بازی به عنوان یک زنجیره کم هزینه سازگار با EVM، ادغام Polygon به تقویت Magic Eden به عنوان پلتفرم بازی وب 3 ادامه خواهد داد.
Magic Eden توضیح داد که می خواهد با ناشران بازی در اکوسیستم پلی گان از طریق یک لانچ پد جدید کار کند. در واقع، چندین ناشر بازی از جمله  Bora، IntellaX، nWay، Block Games، Boomland، Planet Mojo و Taunt Battleworld توافق کرده‌ اند که پروژه‌ های بازی مبتنی بر NFT  را در Polygon از طریق لانچ پد Magic Eden منتشر خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *