NFT های کاردانو به شش میلیون می رسد

NFT های کاردانو

NFT های کاردانو به شش میلیون می رسد

شبکه کاردانو نقطه عطف جدیدی را ایجاد کرده است زیرا اکنون بیش از شش میلیون NFT دارد. بر اساس داده‌ها، تعداد NFT‌ها در بلاک چین کاردانو در حال حاضر ۶٬۰۰۶٬۴۹۷ است که ۶۴٬۶۱۱ خط‌مشی متمایز ضرب‌کردن دارد.

از نظر فناوری، تفاوت زیادی بین توکن ها/دارایی های بومی و NFT ها وجود ندارد. این به این دلیل است که هر دو دارایی های بومی هستند که می توانند با استفاده از گره کاردانو ایجاد شوند.

بلاک چین کاردانو می تواند به صورت بومی توکن های سفارشی (یا دارایی ها) را تولید کند، با آنها تعامل داشته باشد و آنها را حذف کند. Native نشان می دهد که کاربران می توانند بدون نیاز به استفاده از قراردادهای هوشمند، مستقیماً با این دارایی های سفارشی تعامل داشته باشند.

NFT یک دارایی بومی واحد است که تغییرناپذیر است و برای همیشه در بلاک چین وجود دارد، برخلاف دارایی‌های بومی قابل تعویض، که می‌تواند شامل میلیون‌ها توکن قابل تعویض باشد.

یک دارایی بومی همچنین برای واجد شرایط بودن به عنوان NFT باید سایر الزامات را برآورده کند، که نشان می دهد غیرقابل تعویض است. بنابراین، یک توکن باید دارای شناسه های منحصر به فرد یا ویژگی هایی باشد که آن را از دیگران متمایز می کند.

این توضیح داد که چرا تعداد توکن ها یا دارایی های بومی در شبکه کاردانو بیشتر بود. استخر. pm تعداد دارایی های بومی را 6741978 می دهد.

بر اساس داده ها، بازار کاردانو NFT شاهد حجم 30 روزه 54,341,905 ADA بود که نشان دهنده افزایش 170 درصدی است.

تعداد معاملات NFT نیز به همین ترتیب، نزدیک به 86.39 درصد افزایش یافت و به 189502 رسید. تعداد NFT های فروخته شده نیز در همین دوره با 80 درصد افزایش به 170122 رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =