آموزش بازی Pocket Battles NFT War

آموزش بازی Pocket Battles NFT War

 

دوستان امروز با آموزش بازی pocket battles در خدمتتون هستیم سبک این بازی استراتژیکه و رو هر دو دیوایس ios و اندروید قابل اجراست و بصورت رایگان میشه ازش درآمد دلاری کسب کرد ضمنا توکن این بازی روی بلاکچین meverse میباشد و توضیحات مختصری داخل ویدیو هست و همچین توضیحات کاملتر بزودی داخل دوره کریپتو پرو قرار میگیره ، توکن این بازی pkt میباشد که قابلیت تبدیل شدن به توکن meverse و بعد usdc از طریق دکس اختصاصی این بازیو داره همچنین این بازی رو میتونید بصورت auto battle بازی کنید که این کارتونو راحت میکنه و باعث میشه سریعتر بازیو پیش ببرید، این بازی یسری کوئست روزانه داره که مراحلو انجام بدین ثابت بصورت روزانه مقداری توکن بازیو بهتون میده ولی اصل درآمد از این بازی بخش آرنا هست که هرچی رنکتون بالا بره براساس جدول بازی میتونید هفتگی و ماهانه توکن بازیو دریافت کنید.

 

Pocket Battles: NFT War بهترین بازی استراتژی جنگی P2E جهان است که توسط ME2Zen، یک شرکت جهانی بازی‌های موبایل، توسعه یافته و توسط ME2ON، یک شرکت پیشرو جهانی بازی‌های اجتماعی منتشر شده است.
در Pocket Battles: NFT War، بازیکنان می توانند قهرمانان را جمع آوری کنند و ارتش قدرتمند خود را برای مبارزه با ترکیبی از 12 قهرمان NFT، 19 قهرمان و 39 سرباز ایجاد کنند.
کاربران می توانند از طریق Daily Quest و Masters League، Pocket Championship، مسابقاتی برای دارندگان قهرمان NFT، Pocket Stone را به عنوان جایزه دریافت کنند.
به دلیل ماهیت بازی‌ که همراه با فناوری بلاک چین، موانع ورود به این سبک به تدریج در حال افزایش است. برای لذت بردن از بازی های P2E، هزینه سرمایه گذاری در مراحل اولیه به طور قابل توجهی در حال افزایش است و بازی هایی که برای شرکت در اکوسیستم P2E به NFT خاصی از بازی نیاز دارند، جریان اصلی هستند. علاوه بر این، نحوه استفاده از خدمات مختلف مبتنی بر P2E مانند پیوند حساب ها و کیف پول های بلاک چین ناشی از استفاده از فناوری بلاک چین و خرید و تراکنش NFT همچنان یک چالش برای گیمرهای عمومی است. این بار هزینه اولیه و مشکل دسترسی مانعی برای بالا بردن موانع ورود زود هنگام بازی ها و جلوگیری از گرفتن LTV های طولانی آن ها است.

 

تیم تحلیلی NFT دارا صدهزاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *