انتشار توئیتی دیگر از ایلان ماسک در رابطه با رمزارزها

انتشار توئیتی دیگر از ایلان ماسک در رابطه با رمزارزها

مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس توئیت مرموز دیگری در رابطه با ارزهای دیجیتال منتشر کرده است. او این بار از دوج کوین و بیت کوین صحبت نکرده است، اما در توییت خود این سوال را مطرح کرده است که آیندگان کدام کوین را هودل (HODL) می کنند.

جامعه ارزهای دیجیتال ، به طور قابل پیش بینی ، شروع به پاسخ دادن به این سوال با دو عبارت “Dogecoin” و “Bitcoin” نمودند.

در ادبیات سرمایه‌گذاری HODL اصطلاحی است که به کلاسی از دارایی‌ها -اغلب ارزهای دیجیتال- اشاره دارد که به دلیل سودآوری مداوم و زیادشان توسط افراد برای همیشه یا مدت زمانی طولانی نگهداری می‌شوند.

برخی از کاربران این توییت ایلان ماسک را تحت عنوان بزرگترین ارزدیجیتال آینده چه خواهد بود تفسیر کرده‌اند. می‌توان حدس زد بیشتر پاسخ‌های طرفداران ماسک دوج کوین و بیت کوین است. ماسک خود از طرفداران دوج کوین است و با توییت‌های خود قیمت آن را به طرز چشمگیری تکان داده است. او همچنین میلیاردها دلار را صرف خرید بیت کوین برای دو شرکتش کرده است.

توییت های مدیر عامل شرکت تسلا به عنوان یکی از طرفداران دوج کوین به صورت کوتاه مدت برای Dogecoin خوب بوده است و توانسته قیمت این ارز دیجیتال را به بالاترین قیمت 0.44 دلار در هفته گذشته برساند.

در تاریخ 19 آوریل(30 فروردین) ، دوج کوین در سطح 0.44 دلار معامله می شد اما تاکنون به مرز قیمت 0.28 دلار رسیده است و این موضوع ثابت می کند که دوج یک دارایی بسیار بی ثبات است که می تواند با یک توییت از یک فرد تأثیرگذار مانند ایلان ماسک به راحتی دچار نوسان شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سه =