پیشبینی زمان پایان یافتن چرخه‌ی صعودی بیت کوین

پیشبینی زمان پایان یافتن چرخه‌ی صعودی بیت کوین

تحلیلگر و معامله گر بازار رمزارزها، بن آرمسترانگ پایان روند صعودی بیت کوین را مشخص کرد.

آرمسترانگ که در صنعت با نام BitBoy Crypto شناخته می شود ، به 635،000 دنبال کننده خود می گوید که گرچه بیت کوین هنوز تمام نشده است، اما دارندگان بیت کوین باید برای پایان آن آماده باشند ، زیرا وقتی پادشاه رمزارزها سقوط کند ، سریع افت خواهد کرد.

“این امر برای افراد بی شماری در سال 2018 اتفاق افتاده است، من شاهد بودم که پورتفوی من به اوج رسید و بعد نابود شد. چرا؟ زیرا آن زمان روان شناسی بازار را نمیدانستم‌. نمیدانستم زمانی که در اوج هیجان هستی، زمانی است که بیت کوین سقوط میکند. همان زمانی که نمیخواهی در اوج بفروشی، زمان خارج شدن است.”

در حالی که این تحلیلگر برجسته اعتراف می کند که نمی توان دقیقاً دانست که بیت کوین چه زمانی این چرخه را به پایان خواهد رساند، اما معتقد است این اتفاق در طی یک دوره خاص دو هفته ای رخ خواهد داد.

من دقیقاً می دانم که روند صعودی بیت کوین چه موقع به پایان می رسد، درست است که دقیقاً نمی توانم روز و تاریخ آن را مشخص کنم، اما یک دوره دو هفته ای نزدیک به پایان ماه سپتامبر(اوایل مهر) دقیقاً زمانی است که شما باید به دنبال خروج باشید. “

آرمسترانگ می گوید که پیش بینی خود را از The Golden Bull Cycle Ratio گرفته است ، که نمودار ایجاد شده توسط TradingShot است ، گروهی که داده های TradingView را تولید می کند.

این نمودار برای پیش بینی چرخه‌های صعودی در آینده به چرخه‌های صعودی گذشته‌ی بیت کوین متکی است.

“همانطور که مشاهده میکنید، در دو چرخه‌ی قبلی در کندل‌های هفتگی دقیقاً نسبت 51-49٪ بین دو قسمت مجزا روند صعودی وجود داشته است.

۵۱٪ از روند صعودی بیت کوین از کف بازار تا هاوینگ بیت کوین ادامه پیدا میکند و ۴۹٪ از هاوینگ تا بالاترین اوج ادامه می‌یابد.

وقتی که این تاریخ‌ها را بررسی میکنید، از 11 مه(۲۲ اردیبهشت) روز هاوینگ سال گذشته، 504 روز دیگر مانده است … این تاریخ 28 سپتامبر(۶ مهر ۱۴۰۰) را به شما میدهد.

گرچه هیچ تضمینی برای تکرار تاریخ وجود ندارد ، آرمسترانگ اشاره کرد که این چرخه بسیار شبیه به سال 2017 است ، به این معنی که روند صعودی بیت کوین هنوز شروع نشده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =