اصلاحات بازار رمزارزها به همراه واکنش ها

اصلاحات بازار رمزارزها

اصلاحات بازار رمزارزها


اصلاحات بازار رمزارزها

قیمت ارزهای دیجیتال پس از افت قیمت و سقوط در جلسات معاملاتی عصر یکشنبه ، دوباره به روند صعودی خود بازگشتند. روز یکشنبه قیمت بیت کوین پس از رسیدن به (ATH) 49،715 دلار -7.64٪ کاهش یافت و به 45،915 دلار رسید. همزمان با آغاز جلسات معاملاتی دوشنبه ، BTC با صعود 4.62٪ ، برخی از ضررها را توانست جبران کند.

بیت کوین (BTC) و تعداد زیادی آلتکوین ها دیروز پس از آنکه چند رمزارز به بالاترین سطح جدید (ATH)خود رسیدند،در ادامه ضررهای قابل توجهی دیدند. BTC به شدت با منطقه روانی 50 دلار نزدیک شده بود ، اما نتوانست از آن منطقه عبور کند. روز یکشنبه ، قیمت هر واحد بیت کوین به 49،715 دلار نزدیک شد اما پس از رسیدن به آن نقطه روند بیت کوین بسیار نزولی شد.

 

BTC/USD chart on Bitstamp on February 15, 2021
BTC/USD chart on Bitstamp on February 15, 2021

پس از کشیدن به زیر منطقه 46 دلار ، بار دیگر BTC به منطقه 47800 تا 48،150 دلار بازگشت ، اما قیمت ها هنوز 1.8٪ کاهش دارند. دومین رمزارز بزرگ از نظر ارزیابی بازار اتریوم (ETH) است که با قیمت 1،809 دلار در هر واحد معامله می شود. دیروز ETH سقوط کرد و به پایین 1710 دلار در هر واحد رسید از ضررها زیادی را به دست آورد.

Top ten market valuations on February 15, 2021, according to markets.Bitcoin.com.
Top ten market valuations on February 15, 2021,

Cardano (ADA) به ازای هر واحد 0.78 دلار سقوط کرد، Polkadot (DOT) روز گذشته در پایین ترین سطح 25.11 دلار قرار گرفت اما اکنون در جلسات معاملات صبح دوشنبه با قیمت 28.50 دلار معامله می شود. XRP ، BNB و LTC همگی چند درصد کاهش یافته اند ، اما بیت کوین کش (BCH) 2.77٪ رشد کرده و نهمین سقف بزرگ بازار را در اختیار دارد.

بیت کوین کش در حال حاضر با قیمت 719 دلار در هر واحد معامله می شود و دارای سقف بازار 13.4 میلیارد دلار است. دهمین رمزارز برپایه بلاکچین از نظر ارزیابی چین لینک (LINK) است که در ازای هر واحد 33.86 دلار مبادله می شود.

جک پوردی: “نمودار امروز بیت کوین تقریباً مشابه آگوست 2017 نیست”

در حالی که بسیاری از معامله گران در حال بحث و گفتگو درباره چند بازار رمزنگاری برای رسیدن به ATH های جدید هستند ، مردم در حال تعجب هستند که آیا ما به بالاترین سطح بازرا گاوی نزدیک می شویم؟

در 11 فوریه ، بنیانگذار Civic ، وینی لینگهام گفت که وقتی BTC به منطقه 50 دلار برسد ، باید به راحتی از آن پیشی بگیرد.

لینگام در توئیتر خود نوشت: “فقط یک لحظه سریع ، اما فکر می کنم بیت کوین در اولین تلاش 50 دلار را از دست می دهد.”

The August 2017 chart compared to today’s chart as shared by Jack Purdy on February 15, 2021.
The August 2017 chart compared to today’s chart as shared by Jack Purdy on February 15, 2021.

لینگام روز دوشنبه در توییت دیگری به نمودار مشترک جک پوردی اشاره کرد که نمودار BTC / USD اوت 2017 را با نمودار فعلی BTC / USD 2021 مقایسه می کند.

لینگهام افزود:

آره. این هنوز حبابی نیست. حباب بعدی در راه است …

“یک اصلاح شدید”

سیمون پیترز از Etoro گفت که اگرچه ارزش BTC پس از اوج کاهش یافت ،اما این یک اصلاح کاملاً طبیعی است. پیترز به اخبار.BITcoin.com در یادداشت سرمایه گذاران روز دوشنبه گفت:

“بیت کوین در آخر هفته یک بار دیگر صعود کرد ، و یک خرید قوی در روز یکشنبه باعث افزایش قیمت به یک اوج جدید شد.”

پیترز ادامه داد: “بیت کوین در طول هفته بیش از 25٪ افزایش یافت تا در اوج روز گذشته به پایان برسد.” “افزایش قیمت پس از یک سری اعلامیه های مهم شرکت ها ، از جمله تسلا ، انجام شد.

این اقدام تسلا هفته گذشته باعث انتشاراعلامیه های دیگری از سایر شرکت ها صنایع شد ، بسیاری از نامداران در عرصه بانک و امور مالی برنامه های مشابهی را برای ادغام دارایی های رمزنگاری و سرمایه گذاری در زمینه رمزارزها اعلام کردند. “

پیترز در ادامه اظهار داشت:

بیت کوین روز دوشنبه با محدودیت قیمت با سقوط مواجه شد و به حدود 47000 دلار رسید ، اما این طبیعی است زیرا برخی از سرمایه گذاران تصمیم می گیرند سود خود را ثبت کنند.

در همین حال ، به نظر نمی رسد که دامپ رمزارزها در سال جدید چینی امسال به ثمر نشست باشد.

پس از بالا رفتن بیش از حد قیمت ها ، سرمایه گذاران سود خود را به دست آوردند و به طور موقت به حاشیه رفتند ، اما اکنون دوباره برگشته اند.

این واقعیت که قیمت BTC برخط و لحظه ای است ، هنوز هم برای برخی از سرمایه گذاران که فرصت را از دست داده اند کاملاً تعجب آور است.

به عنوان مثال ، اسد تانوس ، تاجر اصلی و بنیانگذار Asenna Capital ، در طی سخنرانی از اینکه در بازار رمزارزها سرمایه گذاری نکرده است ابراز پشیمانی کرد.

نظر شما درباره تغییرات اخیر قیمت بازار رمزارزها در دو روز اخیر چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =