حذف توکن های پر ریسک از صرافی های کره

حذف توکن های پر ریسک از صرافی های کره

طبق قوانین جدید، صرافی های کره ای توکن های پر ریسک را از لیست خود خارج می کنند و در مورد آنها هشدار می دهند

صرافی هایی مانند Upbit در این هفته اقدام به حذف توکن ها یا هشدار دادن در مورد دارایی های دیجیتالی خاصی کرده اند که به نظر آنها برای سرمایه گذاران پر خطر است.

گزارش شده است که هفته گذشته ، واحد اطلاعات مالی کره (FIU) با 33 پلتفورم معاملاتی تماس گرفت تا هشدار دهد که قبل از 24 سپتامبر یک مشورت میدانی با هدف بررسی انطباق یا عدم انطباق مشاغل با الزامات تعیین شده در قانون معاملات ویژه مالی است که از مارس سال جاری لازم الاجرا شد، انجام خواهد داد.

هفته گذشته Ubit توکن های Maro ، Paycoin ، Observer ، Solve.Care و Quiztok را از لیست خود خارج کرد و در تاریخ 11 ژوئن در سایت انگلیسی خود برای شش دارایی اخطار داد ، و یک روند بررسی یک هفته ای را آغاز کرد که در پایان آن تصمیم نهایی در مورد حذف این توکن ها گرفته خواهد شد.

اخطارهای جدید صرافی Upbit به 25 دارایی مختلف ، یا تقریبا 14 درصد از توکن های ذکر شده در این پلتفورم ، گسترش می یابد.

علاوه بر Upbit ، در مجموع 11 مورد از 20 صرافی که گواهینامه سیستم مدیریت امنیت دریافت کرده اند اقدامات مشابهی را انجام داده اند و سرویس نظارت بر امور مالی کره نیز در این هفته با صرافی های مختلفی تماس گرفته است و از آنها خواسته است مشخصات آگهی های لغو یا تعلیق شده را به آژانس ارائه دهند.

کمیسیون خدمات مالی کره (FSC) ، که وظیفه نظارت بر بازار ارزهای رمزنگاری شده را دارد ، گزارش کرده است که پنج کارگروه جدید تشکیل شده است که هر یک از آنها وظایف خاص مربوط به اجرای مقررات رمزگذاری جدید کره را بر عهده دارند.

تحت نظارت FIU ، این گروه ها با دفتر مبارزه با پولشویی سرویس نظارت مالی ، دفتر مرکزی بازار اوراق بهادار کره ، سپرده گذاری اوراق بهادار کره ، فدراسیون بانک های کره و Koscom همکاری خواهند کرد.

منبع: cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =