ثبت رکوردی جدید برای اتریوم


ثبت رکوردی جدید برای اتریوم با اخبار مثبت از سوی بانک اتحادیه اروپا

قیمت اتریوم در پی اخبار مثبت از سوی بانک سرمایه گذاری اروپا، رکورد جدیدی ثبت کرد. بر اساس داده های Coingecko، اتریوم امروز صبح رکورد 2709 دلار را ثبت کرد. اتریوم طی 24 ساعت گذشته 7 درصد و 15.7 درصد طی هفت روز گذشته افزایش داشته است. این افزایش قیمت موجب شده تا ارزش بازار اتریوم به رکورد 312 میلیارد دلار برسد.

در حالی که عوامل مختلفی باعث افزایش قیمت اتریوم شده است، رویترز این را به اخباری مبنی بر راه اندازی فروش “اوراق قرضه دیجیتال” با استفاده از شبکه اتریوم توسط بانک سرمایه گذاری اروپا نسبت داد. به گفته بلومبرگ، بانک سرمایه گذاری اروپا در حال صدور اوراق قرضه خود در بلاک‌چین اتریوم است و این فروش توسط بانک های گلدمن ساکس، سانتاندر و سوسیته جنرال انجام می شود.

این بانک در سال 1958 تاسیس شد و یکی از بزرگترین موسسات وام دهنده در جهان است و اعضا اتحادیه اروپا مانند سهامداران آن عمل میکنند.

بانک Societe Generale برای آزمایش این فناوری، اولین اوراق قرضه خود را در بلاکچین اتریوم برای خود در آوریل ۲۰۱۹(فروردین ۹۸) صادر کرد. سانتاندر همچنین در دسامبر 2019(آذر ۹۸) وام 20 میلیون دلاری خود را بازخرید کرد تا نشان دهد اتریوم برای مدیریت اوراق بدهی قابل استفاده است

دانی کیم، رئیس بخش درآمد کارگزاری رمزارز SFOX، به رویترز گفت که کاهش ذخایر اتریوم در صرافی ها منجر به افزایش قیمت آن می شود.

منبع: u.today

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =