اسنوپ داگ قصد دارد ارز دیجیتال خود را عرضه کند

اسنوپ داگ قصد دارد ارز دیجیتال خود را عرضه کند

اسنوپ داگ طرفدار دوج کوین ، شخصیت رسانه ای و خواننده رپ آمریکایی گفته است که امیدوار است در آینده ارز دیجیتال خود را منتشر کند.

در مصاحبه ونیتی فیر (Vanity Fair) که روز جمعه منتشر شد ، اسنوپ گفت : توکن غیر مثلی (NFT) اخیر وی که از طریق Crypto.com منتشر شد احتمالاً تنها فعالیتش در زمینه ارزهای دیجیتال نخواهد بود. این خواننده رپ با استناد به شباهت نام دوج کوین و نام حرفه ای خود گفت که روزنامه نگار نیک بیلتون (Nick Bilton) در پیش بینی عرضه اسنوپ کوین (Snoopcoin) یا داگ کوین (Doggcoin) در آینده کاملا صحیح است.

از اسنوپ پرسیده شد “آیا d-o-g-g شبیه d-o-g-e است؟”

وی گفت در حال حاضر توکن NFT او از طریق Crypto.com منتشر شده است که این نسخه به جای یک ارز رمزنگاری شده واقعی ، یک نسخه توکنیزه شده از آثار هنری است که شامل “سکه های اسنوپ داگ” است.این NFTها تصویری از یک سگ در یک طرف سه سکه طلا و ضبط اسنوپ را نشان می دهد . وی می گوید “همه چیز درباره کوین های اسنوپ داگ است ، سگ”.

در زمان انتشار این مطلب ، کاربران تقریباً 3000 نسخه از این NFT را خریداری کرده اند.

در کنار میلیاردر مشهور ایلان ماسک (Elon Musk) و کیس ژن سیمونز(Kiss ’Gene Simmons) ، اسنوپ یکی از چهره های برجسته مبلغ دوج کوین از طریق الگوهای رفتاری و اظهارات حامی رمزنگاری در شبکه های اجتماعی بوده است. این موارد ذکر شده ممکن است در رسیدن قیمت توکن به بالاترین رقم 0.08 دلار در ماه فوریه نقش داشته باشد .

با این حال ، نظر اسنوپ در موردبیت کوین نیز به ظاهر صعودی است. او به Vanity Fair گفت که کوین را به عنوان مد جدیدی که احتمالاً پس از همه گیری تمام می شود ، نمی بیند.

اسنوپ گفت: “من به بیت کوین اعتقاد دارم.” “من به فناوری اعتقاد دارم و به ارتباط جهانی که ایجاد می کند اعتقاد دارم. من خیلی درگیر ارزش سکه نیستم ، زیرا مدت هاست که می توانم ببینم شرایط صعودی است و ناگهان افت می کند ، و می دانم که این شرایط ماندگار نیست. “

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =