سلطان رمزارز هندی دستگیر شد

سلطان رمزارز هندی دستگیر شد

سلطان رمزارز هندی دستگیر شد، صرافی WazirX این ماجرا را تکذیب کرد

اداره کنترل مواد مخدر هند (NCB) Makarand Pardeep Adivirkar ، فارغ التحصیل فناوری اطلاعات مستقر در بمبئی را که گفته می شود از بیت کوین (BTC) برای کمک به فروشندگان مواد مخدر از دارک وب استفاده کرده است ، دستگیر کرد.

گفته می شود Adivirkar ، که در حوزه داروهای زیرزمینی به عنوان ‘ سلطان کریپتو’ شناخته می شود ، این معاملات را تسهیل کرده است. او از مشتری های خود پول نقد دریافت می کرد و به نوبه خود از کیف پول رمزنگاری شده خود برای خرید داروی توهم زای LSD و سایر مواد غیرقانونی از دارک وب به نمایندگی از آنها استفاده می کرد. او سپس کمیسیون خود را دریافت می کرد.

ادعا شده است که Adivirkar از بسیاری از کیف پول های بیتکوین در صرافی های رمزنگاری مختلف از جمله بزرگترین پلتفرم دارایی های دیجیتال در هند WazirX استفاده کرده است.

این صرافی تأیید کرده است که یک ایمیل از NCB دریافت کرده است که در مورد فعالیت های Adivirkar در سیستم عامل آنها سوال می کند ، اما هرگونه ارتباط با متهم را رد می کند.

همچنین صرافی WazirX اعلام کرد:

“با بررسی سوابق خود ، مشخص کردیم که متهم کاربر WazirX نیست و ما این را در 12 ژوئن 2021 به مقامات اعلام کردیم. همانطور که گفته شد ، ما تکرار می کنیم که WazirX بهترین روش های جهانی KYC و AML دنبال می کند و دارای یک سیستم قوی نظارت بر معاملات است. ما برای تأیید هویت خود از هر کاربر یک بررسی دقیق KYC انجام می دهیم. “

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =