نگاهی به تغییرات مارکت کپ در چند روز اخیر

نگاهی به تغییرات مارکت کپ

“بیت کوین 3500 دلار پس از ATH جدید با 57،500 دلار افت کرد، ETH هم به زیر 2هزار دلار سقوط کرد”(بازار در دو روزی که گذشت)

BTC نمودار دیگری را برای یافتن حمایت در حدود 54 هزار دلار ترسیم کرد. ETH هم به زیر 2000 دلار کاهش یافت.

بیت کوین پس از آخرین رکورد (ATH) خود از 57،500 دلار دچار افت شد و به 54،000 رسید،هم اکنون بیت کوین در حدود قیمت 56هزاردلار در نوسان است.

بیشتر آلت کوین ها طی 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته اند ، به جز UNI که ATH جدیدی را با قیمت 32 دلار ترسیم کرده است.

آیا روند صعودی بیت کوین پس از آخرین ATH خود با قیمت 57.5 هزار دلار متوقف می شود؟

هفته گذشته برای رمزارز اولیه کاملاً مثبت بود زیرا با صعود قاطع به حدود قیمت 57000 دلار رسید. در روزهای بعد این دارایی بیش از 11000 دلار ارزش کسب کرد که منجر به ثبت چندین قیمت متوالی شد.

طبق چارت Bitstamp ، این تحولات منجر به آخرین افزایش چشمگییر شد که تقریباً از 55000 دلار شروع شد و با بیش از 57،500 دلار پایان یافت.

همانطور که گاهی اوقات در بازار ارزهای دیجیتال اتفاق می افتد ، رکورد با افت شدید قیمت 54000 دلار در بیشتر مبادلات رمزارزها دنبال شد ، اما بیت کوین موفق شد بلافاصله بازپرداخت کند و در حال حاضر حدود 56K دلار است.

در نهایت ، سرمایه بازار BTC علامت 1 تریلیون دلار را حفظ کرده است ، در حالی که تسلط دارایی بر بازار اندکی افزایش یافته است و به 61.5٪ رسیده است، زیرا بیشتر آلت کوین ها در 24 ساعت گذشته رنگ قرمز به خود گرفته اند.

نمودار مارکت کپ
نمودار مارکت کپ بیت کوین

BTCUSD

در چند روز گذشته بیشتر آلت کوین ها روند رو به رشدی داشته اند، شاید روند هیچ کدام از آن ها قابل توجه تر از Binance Coin (BNB) نباشد. بایننس کوین در طی یک هفته توانست درصدی سه رقمی به دست آورد و نتیجه آن ATH جدیدی با حدود 350 دلار بود. در حالی که کمتر از یک ماه پیش BNB با 40 دلار معامله می شد.

با این حال ، Binance دیروز شروع به اصلاح کرده و ارزش تقریبی 100 دلار را به 260 دلار از دست داده است. Ethereum (-4٪) بعد از عدم بستن کندل روزانه بالاتر از سطحو حمایت و مقاومت، به زیر 2000 دلار رسید.

Polkadot دیروز به رکورد جدیدی بالاتر از 40 دلار رسید و برای مدتی کوتاه حتی جای BNB را در لیست 3 لیست برتر گرفت ، اما از آن زمان متوقف شده و در حال حاضر زیر این سطح معامله می شود. Cardano (ADA) با 6 درصد افزایش به 1.12 دلار چشمگیرترین سود را به دست آورد.

با این وجود ، UNI بیشترین ارزش را در مقیاس 24 ساعته ادر بیت آلت کوین ها با افزایش 25٪ به دست آورده است. در نتیجه ، توکن حاکمیت Uniswap در اوایل امروز رکورد جدید قیمت بیش از 32 دلار را به ثبت رساند و توانست به دوازدهمین رمزارزه با ارزش بازار تبدیل شود.

Cryptocurrency Market Overview
Cryptocurrency Market Overview

وضعیت در میان آلت کوین های با کلاهک پایین کمی مثبت تر است. Pundi X با 55٪ افزایش پیشتاز است و پس از آن flow(20%) – voyager(19%)- Bit Tovrent(17%)و Ontorogy(14%) قرار دارند.

در مقابل ، Quant بیشترین ارزش را از دست داده است (-13). رن (-11٪) ، سولانا (-9٪) ، مونرو (-9٪) و EOS (-9٪) در رتبه های بعدی قرار دارند.

منبع :cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفده =