ارزش بازار بیت کوین به زیر 1 تریلیون دلار نمی رسد

ارزش بازار بیت کوین به زیر 1 تریلیون دلار نمی رسد

ویلی وو ، تحلیلگر برجسته داده های زنجیره ای می گوید که ارزش بازار بیت کوین دیگر هرگز به زیر مرز 1 تریلیون دلار نخواهد رسید.

 

 

در یک سری توییت منتشر شده از این تحلیلگر، او معتقد است که قیمت فعلی بیت کوین مانند چرخه صعودی و بازار گاوی قبلی می باشد.

Willy Woo/Twitter
Willy Woo/Twitter

“داده‌های درون زنجیره‌ای تایید میکند که این روند صعودی مانند چرخه‌ی قبلی خواهد بود”

نظریه سقف دوقلو: از نظر من بیت کوین در حال تکمیل اولین سقف از الگوی سقف دوقلو است.

“نوسانات به وضوح در این چرخه پائین است. “

وو در ادامه توضیح می دهد که هرگاه بیت کوین از محدوده 1 تریلیون دلار از ارزش کل بازار خارج می شود که در زمان عبور از آن قیمت ۵۳,۵۰۰ دلار بود، این رمزارز هرگز دوباره ارزش بازار زیر یک تریلیون دلار را دوباره مشاهده نخواهد کرد.

هنگامی که این منطقه را پاکسازی کردیم ، بعید است که دوباره به زیر سقف 1 تریلیون دلار برسیم. این تحلیلگر یادآوری می کند، آخرین بار که 11.5 درصد از کل بیت کوین های در گردش بالاتر از سطح قیمت 53،500 دلار منتقل شده اند، که این مسئله نشان دهنده قوی بودن این سطح حمایتی است.

“ما شاهد بودیم که بیت کوین 2 روز در زیر سقف 1 تریلیون دلاری ماند و به سرعت رد شد.”

در یک بازه زمانی بلند مدت ، ویلی وو پیش بینی کرده است که بیت کوین به بالاتر از 2 میلیون دلار خواهد رسید زیرا ارزش بازار آن به طور شوکه کننده‌ای رشد خواهد کرد و مردم متوجه می شوند که حفظ ارزش بیت کوین در مقایسه با سایر دارایی ها آساده تر است.

“هنگامی که با دارایی که دسترسی به آن آسان است و مشکل نگهداری مانند املاک را ندارد آشنا شوید، به سرعت بخش عظیمی از دارایی خود را وارد آن میکنید.

ارزش بازار بیت کوین هرگز در سطح ارزش بازار طلا متوقف نمیشود. ارزش آن بسیار بالاتر از ۱۰ تریلیون دلار خواهد بود و این بدان معناست که قیمت هر کوین چند میلیون دلار خواهد بود. باور آن دشوار است، اما اگر به فاندامنتال آن توجه کنید و به پیشرفت آن در بلند مدت فکر کنید، متوجه ارزان بودن قیمت فعلی بیت کوین میشوید.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =