تعداد آدرس های زنجیره هوشمند بایننس سه برابر شد

آدرس های زنجیره هوشمند بایننس سه برابر شد

تعداد آدرس های زنجیره هوشمند بایننس سه برابر شد

به نقل از Cryptopotato، از آنجا که سرمایه گذاران به دنبال تراکنش های ارزان تر و کسب سود بیشتر می باشند، در چند روز گذشته تعداد آدرس های منحصر به فرد زنجیره هوشمند بایننس(BINANCE SMART CHAIN) سه برابر شده است.

کارمزد شبکه های اتریوم به دلیل شلوغ شدن و استفاده از 98 درصد ظرفیت آن افزایش یافته است،این موضوع باعث شده است که کاربران به دنبال جایگزینی برای آن باشند و از همین رو به زنجیره هوشمند بایننس BSC روی بیاورند.

کارمزد تراکنش های اتریوم رو به افزایش می باشد، سرمایه گذاران در فضای دیفای خواستار کسب سود بیشتر و پیداکردن رمزارزهای مفید و با ارزش هستند، و از این روی هزینه های گس تراکنش افزایش خواهد یافت.

در نتیجه ی ان امر باوری به وجود آمده است که فضای دیفای تنها برای سرمایه گذارانی که سرمایه بیشتری را وارد آن کرده اند سود ده است و باقی کاربران باید مقدار زیادی از درآمد خود را صرف کارمزد زیاد شبکه کنند.

و همین امر باعث شده است که یک پروژه منحصر به فرد با نام زنجیره هوشمند بایننس BSC در ایثن چند وقت با استقبال فراوانی روبرو شود.

زنجیره هوشمند بایننس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

در مقایسه با اتریوم کارمزد های تراکنش در این شبکه بسیار پائین است و میانگین کارمزدها فقط برابر با چند سنت می باشد و همینطور سرعت تائید تراکنش ها بسیار بالاست و در کسری از ثانیه این اتفاق خواهد افتاد.

بر اساس آمار سایت BSCSCAN می توانیم دریابیم، میانگین گس شبکه در تایخ 15 فوریه حدود 16.6 GWEI بوده است.

و در مقایسه میانگین گس در شبکه اتریوم در همان زمان 180 GWEI بوده است که حدود 12.5 برابر زنجیره هوشمند باینس می باشد.

نظر به آمار منتشر شده بسیاری از توسعه دهندگان از این شبکه بری توسعه محصولاتشان استفاده خواهند کرد.

تعداد آدرس های منحصر به فرد شبکه BSC سه برابر شده است.


تعداد 1.2 میلیون آدرس در تاریخ 9 فوریه در کمتر ازیک هفته به 3.6 میلیون در 15 فوریه افزایش یافته است.

آدرس های زنجیره هوشمند بایننس سه برابر شد
آدرس های زنجیره هوشمند بایننس سه برابر شد

با این حال با توجه به اینکه اتریوم در این صنعت چند سالی پیشرو بوده است، تعداد آدرس های شبکه هوشمند بایننس نسبت به آدرس های اتریوم بسیار کمتر می باشد. اما می توان اینگونه استنباط کرد که BSC در آینده جای رشد بسیاری خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =