نظر دو تحلیلگر معروف درمورد آینده بیتکوین

آینده قیمتی بیت کوین

نظر دو تحلیلگر معروف درمورد آینده بیتکوین

آینده قیمت بیت کوین چه خواهد شد؟

آیا روند صعودی بلندمدت اولین رمز ارز بازار به پایان رسیده است؟ “پلن بی” معقتد است، خیر

توئیت پلن بی

قیمت اولین رمز ارز بازار مدتی است در کانال قیمتی ۵۰,۰۰۰ دلار متوقف شده و تاکنون توان شکست مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلاری خود را نداشته است. Plan B خالق روش Stock-to-Flow برای رمز ارز BTC اخیرا تحلیل جدیدی از قیمت بیت کوین ارائه داده است. با توجه به قرارگیری شاخص ترس و طمع بیت کوین در زیر محدوده ۵۰، به نظر می‌رسد بیشتر تریدرهای بازار، انتظار ریزش قیمت Bitcoin را دارند؛ اما Plan B نظر دیگری دارد. در توئیتر خود نوشت:

از روند صعودی قیمت بیت کوین تنها ۴ ماه گذشته و این روند هنوز به پایان نرسیده است. تازه شروع ماجرای بیت کوین است.

او در کنار این نوشته، یکی از نمودارهای انباشت به جریان یا Stock-to-Flow خود را ارائه داده است. این نمودار نشان می‌دهد که روند قیمتی اولین ارز دیجیتال جهان با توجه به هاوینگ و همچنین میزان عرضه آن، پتانسیل صعود دارد.

“تونی وایز” یکی از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال نیز تحلیل مشابهی را ارائه داده است. او نیز معتقد است که با وجود اینکه ریزش قیمت BTC در کوتاه مدت دور از ذهن نیست اما روند کلی قیمت آن همچنان صعودی است و انتظار اهداف بالاتری برای کوین BTC وجود دارد.

بیت کوین در فاز تجمیع قرار گرفته اما من همچنان به صعودی بودن روند کلی آن اعتقاد دارم. هرچند این احتمال وجود دارد که بیت کوین در ماه‌های آتی کف جدیدی در محدوده ۴۸,۰۰۰ دلار تشکیل دهد، اما من پیش بینی می‌کنم که قیمت بیت کوین تا سه ماه دیگر از سد ۷۰,۰۰۰ دلار نیز عبور خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =