قیمت بیت کوین در سال 2021 به 10000 دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین در سال 2021 به 10000 دلار خواهد رسید

آنتونی اسکاراموچی بنیانگذار SkyBridge Capital : قیمت بیت کوین در سال 2021 به 10000 دلار خواهد رسید.

به نقل از cryptopotato آنتونی اسکاراموچی طی سخنانی گفت، بیت کوین می تواند افزایش 2 برابری قیمت فعلی خود را تجربه کند و تا پایان سال به قیمت 100000 دلار برسد.

با وجود هشدار به سرمایه گذاران در مورد نواسانات زیاد در بازار BTC ، آنتونی اسکاراموچی پیش بینی افزایش 100 درصدی قیمت بیت کوین را تا سال 2021 را کرد کرد و اذعان داشت که این رمزارز قیمت شش رقمی را تجربه خواهد کرد.

او دلایلی همچون، تقاضای بسیار برای این ارز دیجیتالی و ورود صندوق های سرمایه گذاری بین المللی به این عرصه را برشمرد و اعتراف كرد كه شركت سرمایه گذاری او بیش از 500 میلیون دلار BTC در اختیار دارد.

اسکراماچونی افزود:

به طور کلی عملکرد من در سال گذشته در ماه مارس به دلیل همه گیری کرونا با شکست مواجه شد، اما از اول ماه آوریل، صندوق SkyBridge Capital series G رشد 33 درصدی را تجربه کرد و بخشی از آن به خاطر بیت کوین بوده است که ما در سه ماهه آخر سال گذشته ازاستفاده کردیم.

از زمانی که صندوق سرمایه گذاری SkyBridge Capital اعلام کرد که قصد دارد صندوق سرمایه گذاری بیت کوین را در اواخر سال 2020 راه اندازی کند ، بنیانگذار آن آنتونی اسکاراموچی نسبت به عملکرد و آینده این رمزارز بسیار خوش بین است.

پیش از این ، او در سخنانی بحث برانگیز گفت که سرمایه گذاری در BTC به اندازه تخصیص بودجه در طلا و اوراق بهادار ایمن است و در عین حال اعلام کرد که بیت کوین از فلزات گرانبها سرمایه با ارزش تری است.

در گفت و گوی اخیر CNBC Squawk Box با Scaramucci، از او درخواست شد که پیش بینی خود را از قیمت رمزارزها در سال 2021 ارائه دهد.

در حالی که او از نوسانات شناخته شده BTC نام برد و به سرمایه گذاران هشدار داد که نسبت به آن احتیاط کنند ، اما او یک مسیر قیمت خوشبینانه تا پایان سال ارائه داد.

او گفت : ” فکر می کنم قبل از پایان سال قیمت 100000 دلار را برای بیت کوین ببینیم.”

اما در عین حال خاطرنشان کرد که بیت کوین یک دارایی بدون ثبات و مستعد جهش های غیرقابل پیشبینی است.

 

بعلاوه ، مدیر ارتباطات سابق کاخ سفید تأیید کرد که سازمان وی با سرمایه گذاری قابل توجهی از خود به گروه واگذاری BTC پیوسته است. طبق گفته های وی ، SkyBridge Capital “در حال حاضر بیش از نیم میلیارد دلار بیت کوین دارد”.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =