قیمت BTC بالای 50 هزار ثابت خواهد ماند

قیمت BTC بالای 50 هزار ثابت خواهد ماند

«خرید سازمانی پایدار» قیمت Bitcoin را بالای 50 هزار دلار تثبیت خواهد کرد

در گزارشی که با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شده است، پلت فرم معاملات رمزگذاری نهادی CrossTower ادعا می کند که سرمایه گذاران بزرگ اجازه نخواهند داد قیمت بیت کوین (BTC) به زیر 50،000 دلار افت کند.
بر اساس این گزارش، آدرس های دارای بیش از 1000 BTC در ژانویه با افزایش قابل توجهی به بالاترین سطح رسیده است. با وجود قیمت نسبتاً بالای بیت کوین ، اما شاهد خرید شدید سرمایه گذاران از نهنگ ها(هولدرها) هستیم.

CrossTower همچنین به تحولات مثبتی که نهاد های مالی در حوزه رمزارزها انجام داده اند نیز اشاره کرد، مانند تصمیم Mastercard برای پشتیبانی از رمزارزهای پایه و ادغام ارزهای رمزنگاری شده خاص و همچنین اقدام بانک نیویورک ملون(BNY Mellon) مبنی بر راه اندازی سرویس های جدید نگهداری ارزهای دیجیتال. CrossTower معتقد است که چشم انداز بازار رمزارزها همچنان صعودی خواهد بود

. این شرکت همچنین به رشد سرمایه گذاری شرکت ها در بیت کوین و اضافه کردن آن به تراز مالی خود مانند خرید 1.5 میلیارد دلاری BTC توسط تسلا اشاره کرد و تصریح کرد که این امر باعث تثبیت روند صعودی بیت کوین و آلت کوین ها خواهد شد.

مارتین گاسپار، تحلیلگر CrossTower در گفت و گو با Cointelegraph گفت: “ما اعتقاد داریم که افزایش میزان آدرس های دارای بیش از 1000 BTC در هفته های اخیر، اثبات افزایش علاقه موسسات و نهاد های سرمایه گذاری نسبت به خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین می باشد و به احتمال زیاد این موضوع نشان دهنده افزایش فعالیت نهادها و موسسات سرمایه گذاری و همچنین شرکت های تجاری و بازرگانی در بازار رمزارزها در ماه های ژانویه و فوریه (اسفند تا دی) می باشد.

او ادامه داد: “از نظر ما ، بسیاری از سرمایه گذاران نهادی با توجه به درک آنها از بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال، با ذهنیت خرید و نگهداری وارد این حوزه می شوند.

داده های موجود نشان می دهد که این سرمایه گذاران ، به طور سنتی به عنوان پول هوشمند ، ضعف قیمت ژانویه را به عنوان یک فرصتی برای دستیابی به BTC یا ورود به فضایی که از دیدگاه صعودی ما درباره BTC پشتیبانی می کند. “

CrossTower همچنین به کاهش شدید بیت کوین نگهداری شده در صرافی های متمرکز در میان رکورد دارایی و حجم ثبات Bitcoin اشاره کرد و این روند را به عنوان ارائه حرکت صعودی بیشتر به بازارها توصیف کرد.

با تجزیه و تحلیل داده های CryptoQuant و CrossTower ، دریافت حجم پایدار کوین در مبادلات رمزنگاری بالغ بر 7.4 میلیارد دلار از فوریه، تقریبا 159٪ نسبت به دسامبر 2020.

قیمت BTC روز دوشنبه به طور خلاصه به زیر 50،000 دلار کاهش یافت اما از آن زمان دوباره ارزش خود را به بالای 53،000 دلار رساند. با وجود اصلاح ناگهانی ، بیت کوین طی هفته گذشته بیش از 12 درصد افزایش یافته است. طبق اطلاعات CoinMarketCap ، از سال گذشته تا به امروز ، قیمت BTC تقریبا 85 درصد افزایش یافته است.

منبع: cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =