برنامه‌های بزرگ ثروتمندان دنیا برای بیت کوین

اظهارنظر یک تحلیلگر درباره برنامه‌های بزرگ ثروتمندان دنیا برای بیت کوین و رمزارزها

اظهارنظر یک تحلیلگر درباره برنامه‌های بزرگ ثروتمندان دنیا برای بیت کوین و رمزارزها

تحلیلگر معروف-تایلر سووپ Tyler Swope- که در شبکه‌های اجتماعی دنبال‌کنندگان زیادی دارد بر این باور است که ثروتمندان دنیا برنامه‌های بزرگی برای بیت کوین و رمزارزها دارند.

بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در دنیا – BlackRock – که ارزش دارایی آن به 8.76 میلیارد دلار می‌رسد، اخیرا به صنعت رمزارزها ورود کرده است. به گفته مدیر ارشد این شرکت – Rick Rieder- آن‌ها برای مدت طولانی ورود به بازار بیت کوین را بررسی می‌کرده‌اند و اکنون شرایط به گونه‌ای شده که بیت کوین به یک سرمایه قابل قبول برای سبد سرمایه‌گذاران تبدیل شده است.

شرکت BlackRock همچنین در صنعت استخراج بیت کوین ورود کرده تا طبق استراتژی‌های خود بتوانند سرمایه‌گذاری پایداری داشته باشد. این شرکت با کمپانی دارایی‌های دیجیتال Marathon نیز همکاری دارد.

به گفته Swope، چنین مواردی نشانه‌ای برای رشد این بازار در آینده است؛ چرا که ثروتمندترین افراد دنیا در حال حاضر به موج حمایت از بیت کوین پیوسته‌اند. این تحلیلگر از حضور همه جانبه شرکت BlackRock در صنعت استخراج و بازار بیت کوین اینگونه برداشت می‌کند که آن‌ها چیزی را می‌دانند که عموم از آن بی اطلاع هستند. وی همچنین فعالیت مشاوران مالی رئیس جمهور بایدن به تغییر خط مشی‌های اقتصادی را در این زمینه حائز اهمیت می‌داند.

منبع: dailyhodl

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =