پیش بینی عجیب سیمپسون ها از قیمت بیت کوین

پیش بینی عجیب سیمپسون ها از قیمت بیت کوین

سیمپسونها ، یکی از محبوب ترین انیمیشن های کمدی تاریخ تلویزیون ، پیش بینی نسبتاً عجیبی را برای قیمت بیت کوین انجام داده است.

قسمتی که در روز یکشنبه از این مجموعه کارتونی 31 ساله، با عنوان “Burger Kings” پخش شد، شخصیت های داستان برای خرید سهام یک فروشگاه زنجیره ای همبرگر فروشی به بازارهای مالی وارد می شوند. این فروشگاه توسط میلیاردر شهر، مونتگومری برنز (Montgomery Burns) تاسیس شده استوقتی مارژ (Marge) در حال بررسی سودهای خود در یک قسمت از “Crazy Cash” است- زیرنویس برنامه به وضوح قیمت بیت کوین (BTC) را در کنار یک نماد بی نهایت سبز رنگ نشان می دهد.


برخی ممکن است وجود بیت کوین در این نمایش کارتونی را به عنوان یک سیگنال صعودی قلمداد کنند. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین روز دوشنبه از 60،000 دلار عبور کرد ، برای تحقق پیش بینی سیمپسونها فقط باید درصد بی نهایت افزایش یابد. شاید به دلیل تعداد زیادی از موضوعاتی که این مجموعه پوشش می دهد ، سیمپسونها بارها آینده را پیش بینی کرده باشند. برخی از این مثال ها عبارتند از ریاست جمهوری دونالد ترامپ ،پش بینی نتیجه سه دوره مسابقات Super Bowls (سوپربول مسابقه سالانه قهرمانی فوتبال آمریکایی و بالاترین سطح حرفه ‌ای فوتبال آمریکایی در جهان می‌باشد)، نوآوری های مختلف در فناوری مانند چت ویدیویی ، ساعت های هوشمند و تصحیح خودکار.

البته این نخستین باری نیست که ارزهای رمزنگاری در کارتون سیمپسون ها دیده می شوند. در سال 2020، جیم پارسونز از تئوری بیگ بنگ (The Big Bang Theory) به عنوان یک ستاره مهمان برای توضیحاتی پیرامون ارزهای رمزپایه و نحوه کار دفترهای کل توزیع شده در برنامه ظاهر شد. این بازیگر از ارزهای رمزنگاری به عنوان “پول نقد آینده” یاد کرد.

در حالی که به نظر می رسید این مجموعه کارتونی از توجه رسانه ای پیرامون بیت کوین برای جذابتر کردن برنامه استفاده می کند ، صاحبنظران این صنعت پیش بینی های صعودی خود را در هفته های اخیر انجام داده اند. ماه گذشته ، جسی پاول ، مدیر عامل Kraken گفت که قیمت BTC در نهایت “به بی نهایت” می رود و انتظار می رود دارایی رمزنگاری در دهه آینده به یک میلیون دلار برسد.

مبع: cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =