ایالات متحده نمیخواهد بیت کوین را جایگزین دلار کند

ایالات متحده نمیخواهد بیت کوین را جایگزین دلار کند

دولت ایالات متحده اجازه نخواهد داد شرکت ها بیت کوین را جایگزین دلار کنند.

Dan Nathan ، بنیانگذار Risk Reversal Advisors ، می گوید که دولت ایالات متحده اجازه نخواهد داد شرکت هایی مانند Elon Musk’s Tesla دلار را با بیت کوین جایگزین کنند. آنها “اجازه نمی دهند دلار جایگاهش به عنوان ارز ذخیره جهانی پائین بیاید” ، که اگر شرکت های بزرگ به جای دلار در ترازنامه های خود با بیت کوین جایگزین کنند ، این اتفاق خواهد افتاد.

“رئیس مشاوران ریسک معکوس Risk Reversal Advisors) ) می گوید ، دولت ایالات متحده اجازه نمی دهد بیت کوین جایگزین دلار شود.”

دن ناتان هفته گذشته در مصاحبه ای با CNBC دیدگاه خود درباره آینده بیت کوین را ارائه داد. اظهارات وی به دنبال خبر سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری Elon Musk’s Tesla در بیت کوین و برنامه ریزی برای اجازه دادن به ارز رمزپایه به عنوان نوعی پرداخت برای محصولاتش در آینده نزدیک بود.

ناتان مدیر مشاوران معکوس ریسک Risk Reversal Advisors است که خدمات مشاوره ای را به بانک های سرمایه گذاری ، مشاوران سرمایه گذاری و شرکت های خصوصی ارائه می دهد. اواخر دهه 1990 و 2000 به عنوان معامله گر سهام و مسئول در شرکت های صندوق های سرمایه گذاری SAC ، Exis ، Cheyne Capital و در گروه مشتقات سهام مریل لینچ گذراند.

وی با بیان اینكه “خزانه داری آمریكا و دولت آمریكا” اجازه نمی دهند “این شرکت نباید اجازه دهد دلار با بیت کویین جایگزین شود

وقتی ناتان به طور خاص از او پرسیدند که تنظیم کننده ها برای جلوگیری از قرار دادن بیت کوین در ترازنامه خود توسط بنگاه های اقتصادی ، می توانند چه کار کنند ، ناتان فریاد زد:
آنها می توانند از جهنم خارج شوند. این کاری است که آنها می توانند انجام دهند.

وی افزود: “ما قبلاً چنین چیزی را دیده ایم. ما تا حدودی تجاربی در این زمینه داریم ” بنیانگذار مشاوران معاملات خطرپذیر تأیید کرد ، “من فقط به شما می گویم که به آنها اجازه نخواهند داد که دلار را از عنوان ارز ذخیره جهانی پائین بکشند” ، در عین حال او گفت که روند جایگزینی دلار با بیت کوین در حال افزایش می باشد.

ناتان ادامه داد: “در حال حاضر ، ما کمی در حالت سرخوشی به سر می بریم” ، افزود که تسلا و بیت کوین به عنوان “دو دارایی خطرناک که در شش ماه گذشته بیش از یک تریلیون دلار سود کسب کرده اند و همه اینها بر اساس هیپیموم است. “

مشاور همچنین اظهار نظر کرد: “همه این افراد ، که از هر دوی اینها ( تسلا و رمز ارز ) میلیون ها دلار پول در می آورند ، فقط می فهمند که باید نوعی جاذبه وجود داشته باشد که در مقطعی به وجود بیاید و این دو با هم ترکیب شوند ، من فکر می کنم اگر هر دو با هم شروع به پایین آمدن کنند ، وضعیت بسیار دشواری وجود دارد و تأثیر موجی که در بازارهای ارز ، بازارهای مالی و موارد دیگر مشاهده خواهیم کرد ، می تواند عالی باشد. هیچ کس در حال حاضر در مورد آن صحبت نمی کند. دیگر هیچ اخلاق مداری در بیت کوین وجود ندارد. ”

به دنبال سرمایه گذاری شرکت تسلا در بیت کوین تحلیلگران پیشبینی می کنند که تعداد زیادی از دیگر شرکت ها هم این روند را در پیش خواهند گرفت و بیت کوین را در ترازنامه مالی خود قرار خواهند داد. چندی پیش توئیتر اعلام کرد که می خواهد از بیت کوین به عنوان ذخیره ارزی و همچنین به عنوان پرداخت حقوق به کارمندان خود استفاده کند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =