روند صعودی بیت کوین همچنان ادامه دارد

روند صعودی بیت کوین همچنان ادامه دارد

بر اساس اطلاعات به دست آمده از یک نظر سنجی، با وجود کاهش 50 درصدی قیمت بیتکوین، سرمایه گذاران و تریدر ها معتقد هستند که بازار صعودی همچنان پا برجاست 

 

نظرسنجی توسط شرکت Voyager Digital  از 3600 معامله‌گر صورت گرفته است، اطلاعات این نظر سنجی نشان می‌دهد که 81% از شرکت‌کنندگان با با وجود ریزش سنگین ماه آپریل و می که باعث کاهش 50 درصدی قیمت بیت کوین و بسیاری از دیگر آلتکوین‌ها شد، هنوز به آینده رمز ارزها امیدوارند.

در حال حاضر نیز بسیاری از ارزها به طور قابل توجهی بازیابی قیمتی داشته‌اند؛ اگرچه بازار هنوز هم در حالت عدم اطمینان به سر میبرد. اما با وجود این مسئله، 87 درصد از پاسخ دهندگان گفته‌اند که قصد دارند که در سه ماهه بعدی، پول بیشتری را به پورتفوی خود تزریق کنند.

39% نیز پیشبینی کرده‌اند که در سه ماهه سوم سال 2021 میلادی، بیتکوین قیمتی بین 56000 تا 70000دلار خواهد داشت. در حالی که 28% معتقدند که قیمت در این بازه زمانی بین 41000 تا 55000 دلار است.

همچنین در مور آلتکوین‌ها نیز بیشتر پاسخ دهندگان نسبت به #کاردانو (ADA) علاقه بسیار بیشتری داشتند. رتبه‌های بعدی به ترتیب در اختیار دوج‌کوین (DOGE)، چینلینک (LINK)، و پولکادات (DOT) است.

 

منبع: Cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفده =