تحلیل تکنیکال هفتگی شاخص کل بورس

تحلیل تکنیکال هفتگی شاخص کل بورس

تحلیل تکنیکال هفتگی شاخص کل بورس

 

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس 4 مهر 1401

همانطور که مشاهده میکنید شاخص کل بااخره به یک حمایت معتبر خود که قبلا اشاره کرده بودیم رسیده و از نظر خط روندی حمایت میان مدت خودش و از منظر حمایت ستاتیکی یک حمایت جذاب برای شاخص کل است.

با توجه به سناریو قبلا و گفته هایی که قبلا داشتیم و محدوده ی شاخص کل می توان به دید بلند کدت پرتفولیو خود را به 70 درصد برسانیم و در صورت از دست رفتن این محدوده  حد ضرر چند درصدی فعال میشود و می توان 20 تا 30 درصد حد ضرر را در نظر گرفت .

سه سناریو در بالا گفته شده است که این محدوده را در هر سه سناریو جذاب میکند

 

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس 31 شهریور 1401

همانطور که مشاهده میکنید شاخص کل دارد به محدوده ی حمایتی خیلی جذاب خودش میرسد، که یک محدوده ی استاتیکی و داینامیکی جذابی به شمار می آید.
باید دید در این روز های کاری پیش رو با این محدوده چه واکنشی نشان میدهد.

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس 24 شهریور 1401

همانطور که مشاهده میکنید شاخص کل در این هفته ای که گذشت و از الگوی خود خارج شد و به یک محدوده ی حمایتی محدوده ی 1400 تا 1380 رسیده که تا دو روزی بازار مثبت شد و روز آخر معاملاتی بازار مقداری فشار عرضه گرفت و از آن طرف روز چهارشنبه بازار متعادل شد. در این ناحیه پیشنهاد میشود همانطور که قبلا با ما بودید و 30 درصد سبد بلند مدتی خود را بسته بودید ان را به 50 درصد برسانید. پس راجب حد ضرری که بقیه تحلیلگران پیشنهاد میکنند بیشتر فکر کنید و مدیریت سرمایه را در گوشه ای از ذهن تریدری خود نگه دارید و اسیر هیجانات بازار نشوید. برای اینکه کامل متوجه مسیر شاخص و سطوح حمایتی خوب و مقاومتی شاخص کل در آینده شوید حتما ویدیو را چک کنید.

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس 17 شهریور 1401

در این هفته که گذشت و پیش بینی میشد شاخص کف الگوی مثلث خود را به سمت پایین شکاند و در ادامه شاخص محدوده ی 1400 یک محدوده ی حمایتی خوب را دارد که می تواند یک واکنش مثبت به سمت بالا داشته باشد و تارگت را میتوان کف الگوی مثلث از دست رفته دانست . روند نزولی شاخص همچنان در کوتاه مدت ادامه دار است.

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس 10 شهریور 1401

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =