صلیب طلایی ریپل

XRP اولین صلیب طلایی خود را تشکیل می دهد

نمودار قیمت XRP اولین «صلیب طلایی» خود را در 15 ماه گذشته تولید کرد که توسط تحلیلگران به عنوان یک شاخص بازار صعودی در نظر گرفته می‌شود.

میانگین متحرک روزانه XRP (MA) 50 در 23 اکتبر از میانگین متحرک (MA) 200 عبور کرد و یک الگوی نمودار قیمت به نام تقاطع طلایی را تأیید کرد که یک شاخص صعودی بلند مدت است.

صلیب طلایی در گذشته چندین بار در نمودارهای XRP ظاهر شده است. آخرین رخداد آن در 17 ژوئیه 2021 بود که بعداً با افزایش 176 درصدی قیمت همراه شد و XRP قبل از اینکه مسیر خود را به سمت نزول برگرداند به 1.41 دلار رسید.

صلیب طلایی اغلب توسط معامله گران و تحلیلگران به عنوان سیگنالی از یک روند صعودی مشخص دیده می شود. در نتیجه، متقاطع اخیر ممکن است علاقه خرید بیشتری را از معامله گران پیرو روند جلب کند و افزایش قیمت اضافی را افزایش دهد.

نمودار روزانه XRP یک مانع را در 0.558 دلار نشان می دهد که در ماه سپتامبر سود را محدود کرد. منطقه 0.91 دلار تا 1 دلار، که از دسامبر 2021 پیشرفت های محدودی داشته است، ممکن است مانع دیگری برای گاوها باشد.

صلیب طلایی جام مقدس بازار نیست، باید بر آن تاکید کرد و گاهی اوقات خریداران را در سمت اشتباه بازار می گیرد. این به این دلیل است که میانگین های متحرک قیمت ها را دنبال می کنند.

گاهی اوقات یک متقاطع زمانی اتفاق می‌افتد که دارایی قبلاً بیش از حد خرید شده باشد و باید اصلاح شود. XRP در ماه‌های اخیر پس از تحولات مثبت در دعوای حقوقی ریپل، برنده برتری بود.

با وجود شاخص های قدرت نسبی نمودار روزانه و هفتگی هر دو زیر سطح خنثی 50، به نظر می رسد XRP از خرید بیش از حد فاصله دارد. در حالی که ممکن است در این بین به فروشندگان برتری داده شود، اگر قیمت به بالای 0.51 دلار بازگردد، خریداران ممکن است دست برتر را کسب کنند.

در زمان انتشار، XRP با 0.446 دلار معامله می شد که در 24 ساعت گذشته 1.59 درصد کاهش داشت. دیگر ارزهای رمزنگاری شده عمده ضررهای جزئی داشتند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *